Cursusnummer:
C00

Koken met wilde planten

Koken met wilde planten

Maak kennis met eetbare planten, de zogenaamde superfoods uit de natuur. Vroeger was het heel gewoon om planten uit het wild te plukken, helaas is veel van deze kennis in de loop van de jaren verloren gegaan.

Wij gaan samen met Carla Glorie, diëtist en Natuurvoedingskundige, naar de Bloemerd op zoek naar wilde planten. Je leert hoe je de planten kunt herkennen en  welke delen je kunt toepassen in de keuken. Daarna gaan we in de keuken van gebouw Dwars van de zelf geplukte planten en bloemen een heerlijke lunch bereiden. Na deze workshop ben je in staat om wilde planten te herkennen en hier verschillende gerechten mee te bereiden.
De docente draagt zorg voor verdere ingrediënten, en je ontvangt een receptenboekje en informatie over wilde planten.

  • 1 workshop van 4 uur Toon details
    • 1: zaterdag 8 jun 2024 - 10:00 – start bij de Natuurspeeltuin Leiderdorp in de Bloemerd
  • € 49,00
  • Carla Glorie
  • start bij de Natuurspeeltuin Leiderdorp in de Bloemerd Toon adres-info
    • Schort meenemen

      Als u gewend bent een schort te dragen tijdens het koken, dan raden wij u aan er zelf een mee te nemen. U kunt ook enkele afsluitbare bakjes meenemen voor als er eten over is .

Startdatum
Lesvorm